.

.

New
Сребро Мулти Воин Спартак Маска Прстен од не ' Рѓосувачки Челик Накит Мода Панк Моторни Biker Мажите Прстен трговија на Големо SWR0562A

Сребро Мулти Воин Спартак Маска Прстен од не ' Рѓосувачки Челик Накит Мода Панк Моторни Biker Мажите Прстен трговија на Големо

DEN 127.00
DEN 127.20

Стока
Достапно.


Ако имате посебни барања, ве молиме оставете ја вашата порака, ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите потреби. Ние сме среќни да биде на услуга за вас, исто така, се надевам, ќе може да се разбере. Ви благодариме!
Функција : Воин Спартак Маска Р инг
Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки челик
Цена : Висок квалитет и прифатлива цена
Испорака : Ние нудиме DHL/EMS/Кина Пост/e Packet

Детали

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Геометриски
Повод:
Партија
Број На Модел На:
SWR0562
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Никој
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
STBZCXH
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Унисекс
Големина (НИ):
#7 #8 #9 #10 #11 #12 #13 #14 #15
is_customized:
Yes
Материјал:
Никој
Свеж

Избор на клиенти