.

.

New
40 парче/многу Златни Сребрени Прстени Едноставна Midi Зглоб Средината на Прстот Круг Круг Прстен Жени, Девојки Гроздобер Накит

40 парче/многу Златни Сребрени Прстени Едноставна Midi Зглоб Средината на Прстот Круг Круг Прстен Жени, Девојки Гроздобер Накит

DEN 185.00
DEN 246.72

Стока
Достапно.


40 парче/многу Златни Сребрени Прстени Едноставна Midi Зглоб Средината на Прстот Круг Круг Прстен Жени, Девојки Гроздобер Накит
Објектот Информации Материјал : Цинк Легура Боја :
Злато Сребро Количина : 40 парче

Детали

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
wj.јао
Поставување Тип:
Prong поставување
Материјал:
Метал
Повод:
Партија
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
120
Површината Ширина:
mm
боја:
Злато Сребро.
Пол:
Жени Мажи, Момчиња, Девојки Унисекс Љубители Дами
Повод:
Годишнината Ангажман Божиќ Подарок Партија Свадба
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти