.

.

New
Leige Накит Мулти Камења Прстени Природни Аквамарин Бела Топаз Прстен 925 Sterling Silver Ангажман Свадба Накит Смарагд Намали

Leige Накит Мулти Камења Прстени Природни Аквамарин Бела Топаз Прстен 925 Sterling Silver Ангажман Свадба Накит Смарагд Намали

DEN 4003.00
DEN 6672.00

Стока
Достапно.

Враќање е прифатена само ако објектот ќе се врати во неговата оригинална состојба и покажува unworn и неискористени;
3. Бесплатен превозот : Fed Ex ќе биде нашиот пред превозот methord, тоа е побрзо и побезбедно за вашиот испорака. Не бидете сигурни дека на адресата што е предвидено е точно и комуникативен. Подолу е сертификатот примерок на нашата скапоцен камен кој е идентификуван со ЦВА. Рефундирање ќе се направи откако ќе добие врати објектот. E-пакет ќе се користат само ако се остави PO box adrress;
3. Сите наши накит ќе биде добро спакувани и испратени во специјален подарок кутија;
Прстен Големина На Табелата
Сертификат Примерок на Гем Identigication
Ние стоиме зад нашите накит, тие се направени со висок квалитет gemstones од страна на професионални jeweler. Објектот ќе биде подготвен за пратката во рок од 5 дена откако ќе добиете потврда на уплатата од Aliexpress;
2.
По Продажба На Услуги
1.48 cts Печат : s925 Камен Намалување на : смарагд намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 дена
Испорака
1. Можете да ја има 7 дена да поднесат барање за враќање, ако објектот ќе примите не е како оној кој го очекува, на враќање такса ќе биде под вашите трошоци;
2. Вашиот телефонски број ќе биде побарано како за меѓународен испорака, исто така, ќе им помогне на курир за да ги добиете во контакт со вас еднаш објектот arrivered;
4.
Бренд : Leige Накит Главен Камен : вистински аквамарин Акцент Камења : природна, бела топаз Камен Големина : 6 X8mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 1.

Детали

Прстен Големина:
Помалку од 4, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12 и поголем
Гем Боја:
Сина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Страна Камен:
Други Natrual материјал
Бренд Име:
LeiGe Накит
Поставување Тип:
Prong поставување
Број На Модел На:
RPE68070-AQ
Метал Печат:
925,Фунта
Главниот Камен:
Аквамарин
Повод:
Свадба
Стил:
Романтични
CertificateType:
ЦВА
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Метали Тип:
Сребро.
Свеж

Избор на клиенти