.

.

New
925 фунта сребрен прстен инкрустирани сребро занает опал

925 фунта сребрен прстен инкрустирани сребро занает опал

DEN 2496.00
DEN 3120.00

Стока
Достапно.


【 сребро 】925 Мозаик
【 бела мачка очи 】 големина
【 за 】 широк 1.9 cm тежина за долги 1,5 см џин g 5.9

Детали

Прстен Големина:
5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Опал
Бренд Име:
BOCAI
Површината Ширина:
10мм
Обликотшема:
Срцето
Поставување Тип:
Никој
Пол:
Жените
Повод:
Годишнина
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Метали Тип:
Сребро.
Стил:
Чешка
Стил:
Тајландски Сребро.
Објектот нема:
901031457
Процесот:
скапоцен камен поставување
Пакување:
Независна пакување
Свеж

Избор на клиенти