.

.

New
Моден Жени Мажи Сребро се Зголеми Златни Прстени од не ' Рѓосувачки челик Животинско Цвет Змеј Дизајн Бенд Прст Прстени Накит

Моден Жени Мажи Сребро се Зголеми Златни Прстени од не ' Рѓосувачки челик Животинско Цвет Змеј Дизајн Бенд Прст Прстени Накит

DEN 91.00
DEN 100.32

Стока
Достапно.


1) Наредби за помалку од $5, испрати преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус на превозот. Во Шпанија, преку Correos Економија.
2) Нареди над $5, испрати преку Stardand Регистрирани Воздух Mail превозот(Кина Пост, e Packet, CORREOS PAQ 72 ).
3) Цел над $300, може да се испрати на слободни изразат испорака(EMS, DHL, Fedex, итн.)
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние ќе го ценат, ако може да се земе една минута за да ни остави позитивни повратни информации со сите 5 ѕвезди.
2. ве молиме не двоумете се да контактирате со нас слободно да се добие подобро решение пред да остави негативни или неутрални повратни информации.
1. Ние ќе се вратат ако не се врати на стоки, без било какви причини во рок од 15 дена, а купувачот ќе бидете сигурни дека стоката е оригинал добри услови и може да се продаваат повторно.
2. Купувачите треба да се плати се врати превозот цена.

Детали

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Метална боја:
сребро, злато, црна
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
DMLG42
Пол:
љубителите'
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Површината Ширина:
6mm
Повод:
Партија
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Бренд Име:
DMMiRA
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Материјал:
Кубен Циркони
Функција:
прст прстен
боја:
Сребро;Злато;Розово злато
Објектот:
змеј дизајн Прстени
Свеж

Избор на клиенти