.

.

New
Природни Топаз Прстен Природни Небото Сина Скапоцен Камен Вистински Солидна 925 Sterling Silver Жена Парична Казна Накит

Природни Топаз Прстен Природни Небото Сина Скапоцен Камен Вистински Солидна 925 Sterling Silver Жена Парична Казна Накит

DEN 1435.00
DEN 2208.00

Стока
Достапно.

Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца. За било која причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да не брзаат да ја напуштат повратни информации или отворен спор, ве молиме не двоумете се да ме контактирате.com Aramex 3-8 дена www. Ние се гордееме на нашиот одлична услуга и ќе направи сè што може да го реши секој проблем може да имате.com Fed Ex 3-8 дена www. Ви благодариме! Превозот Начин и Време на Испорака за Следење на веб-Сајт Кина Пост Воздух Mail 15-60 дена www.cn DHL 3-8 дена www.net/en/ Сингапур Пост 15-35 дена www.net/en/ e Packet 7-30 дена www.net/en/ EMS 5-15 дена www.5%)
Обложено : Бело Злато позлатен (без олово,без nickle,нема алергија)
Страна камен : Кубни Циркони
Пакет : Испрати подарок кутија
Вашата нарачка ќе биде предаден во рок од 48 часа по уплатата. Било која Друга Причина сакате да се вратат За било која причина,не ви се допаѓа тоа или едноставно сакаат да се вратат, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по приемот, да ги задржи на производи во првобитна состојба и да ја плати превозот цена од себе, ние ќе целосна наплата по добиваат вратени производи.com
Квалитетот Проблем, Ние ќе ги провери секое парче на производи внимателно пред превозот, сепак некои од нив може да се оштетени за време на транзит, Ако најдете сите квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по приемот, ние ќе испрати сте нов производ или рефундирање на дека плаќање.

Детали

Прстен Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Главниот Камен:
топаз
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Стил:
Класичен
Повод:
Ангажирање
Поставување Тип:
Prong поставување
Метал Печат:
925,Фунта
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
FME120
CertificateType:
CNAS
Бренд Име:
ZHHIRY
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Страна Камен:
Кубен Циркони
Свеж

Избор на клиенти