.

.

New
Луксузна висок квалитет на Автентични 10KT бело злато исполнет полн камен Прстени со отвори 5a Циркон прстени Европските Жени мажи стил

Луксузна висок квалитет на Автентични 10KT бело злато исполнет полн камен Прстени со отвори 5a Циркон прстени Европските Жени

DEN 720.00
DEN 4799.52

Стока
Достапно.

Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. Ви благодариме !
. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
ОПИС ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.com како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). ПРЕВОЗОТ
1. ПЛАЌАЊЕ
Постојат многу методи за плаќање на располагање на aliexpress. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.

Детали

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Нередовните
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Бренд Име:
choucong
Поставување Тип:
Prong поставување
Површината Ширина:
4mm
Стил:
Тренди
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Број На Модел На:
RYC 007
Материјал:
Кубен Циркони
Метали Тип:
Сребро.
Компатибилност:
носат
Функција:
носат
Стил:
Романтични
Свеж

Избор на клиенти