.

.

New
Leige Накит Швајцарската Сини Топаз Прстен Круг со Намалување на Смарагд Страна Камења Сребро 925 Ангажман Годишнината Прстени за Жени

Leige Накит Швајцарската Сини Топаз Прстен Круг со Намалување на Смарагд Страна Камења Сребро 925 Ангажман Годишнината Прстени

DEN 2794.00
DEN 4656.00

Стока
Достапно.


Бренд : Leige Накит Главен Камен : швајцарската сини топаз Акцент Камења : лабораторија создадени смарагд Камен Големина : 7 X7mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 1. Рефундирање ќе се направи откако ќе добие врати објектот. Подолу е сертификатот примерок на нашата скапоцен камен кој е идентификуван со ЦВА.
По Продажба На Услуги
1. Вашиот телефонски број ќе биде побарано како за меѓународен испорака, исто така, ќе им помогне на курир за да ги добиете во контакт со вас еднаш објектот arrivered;
4. Не бидете сигурни дека на адресата што е предвидено е точно и комуникативен. Сите наши накит ќе биде добро спакувани и испратени во специјален подарок кутија;
Прстен Големина На Табелата
Сертификат Примерок на Гем Identigication
Ние стоиме зад нашите накит, тие се направени со висок квалитет gemstones од страна на професионални jeweler.68 cts Печат : s925 Камен Намалување на : круг намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 дена
Испорака
1. Бесплатен превозот : Fed Ex ќе биде нашиот пред превозот methord, тоа е побрзо и побезбедно за вашиот испорака. Можете да ја има 7 дена да поднесат барање за враќање, ако објектот ќе примите не е како оној кој го очекува, на враќање такса ќе биде под вашите трошоци;
2. E-пакет ќе се користат само ако се остави PO box adrress;
3. Враќање е прифатена само ако објектот ќе се врати во неговата оригинална состојба и покажува unworn и неискористени;
3.

Детали

Прстен Големина:
Помалку од 4, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12 и поголем
Гем Боја:
Сина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
LeiGe Накит
Главниот Камен:
топаз
CertificateType:
ЦВА
Стил:
Романтични
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Поставување Тип:
Prong поставување
Метал Печат:
925,Фунта
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
RPR77078-ST
Повод:
Годишнина
Свеж

Избор на клиенти