.

.

New
Leige Накит Смарагд Прстен Ангажман Прстен Може да Birthstone Круг Намали Зелени Камења Солидна 925 Фунта Сребрен Прстен Подароци за Неа

Leige Накит Смарагд Прстен Ангажман Прстен Може да Birthstone Круг Намали Зелени Камења Солидна 925 Фунта Сребрен Прстен Подароци

DEN 3024.00
DEN 5040.00

Стока
Достапно.


По Продажба На Услуги
1. Рефундирање ќе се направи откако ќе добие врати објектот. Вашиот телефонски број ќе биде побарано како за меѓународен испорака, исто така, ќе им помогне на курир за да ги добиете во контакт со вас еднаш објектот arrivered;
4. Бесплатен превозот : Fed Ex ќе биде нашиот пред превозот methord, тоа е побрзо и побезбедно за вашиот испорака.47 carats Печат : s925 Камен Намалување на : Круг Намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 дена
Испорака
1. E-пакет ќе се користат само ако се остави PO box adrress;
3. Враќање е прифатена само ако објектот ќе се врати во неговата оригинална состојба и покажува unworn и неискористени;
3. Можете да ја има 7 дена да поднесат барање за враќање, ако објектот ќе примите не е како оној кој го очекува, на враќање такса ќе биде под вашите трошоци;
2.
Бренд : Leige Накит Главен Камен : Лабораторија Смарагд Акцент Камења : Ниту еден Камен Големина : 5*5 мм Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 0. Подолу е сертификатот примерок на нашата скапоцен камен кој е идентификуван со ЦВА. Објектот ќе биде подготвен за пратката во рок од 5 дена откако ќе добиете потврда на уплатата од Aliexpress;
2. Сите наши накит ќе биде добро спакувани и испратени во специјален подарок кутија;
Прстен Големина На Табелата
Сертификат Примерок на Гем Identigication
Ние стоиме зад нашите накит, тие се направени со висок квалитет gemstones од страна на професионални jeweler.

Детали

Прстен Големина:
Помалку од 4, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12 и поголем
Гем Боја:
Зелена
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
LeiGe Накит
Главниот Камен:
Емералд
Повод:
Свадба
CertificateType:
ЦВА
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Стил:
Чешка
Поставување Тип:
Prong поставување
Страна Камен:
Никој
Метал Печат:
925,Фунта
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
RPR55218-ЕМ
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Свеж

Избор на клиенти