.

.

New
CiNily Создадени Белиот Оган Опал Сребро Позлатен трговија на Големо Топла Продаде Свадба за Жените Накит за Подарок Прстен Големина 5 6 7 8 9 10 OJ5443

CiNily Создадени Белиот Оган Опал Сребро Позлатен трговија на Големо Топла Продаде Свадба за Жените Накит за Подарок Прстен Големина

DEN 328.00
DEN 431.52

Стока
Достапно.

Квалитетот Проблем, Ние ќе ги провери секое парче на производи внимателно пред превозот, сепак некои од нив може да се оштетени за време на транзит.
Најголемиот подготвени акции на модата накит во светот.net/en/ e Packet 8-25 дена www. Неверојатно ниски цени, како што видовме, фабрика за производство на нашите сопствени накит. Професионални накит консултанти само еден е-мејл далеку.com/ EMS 5-15 дена www.com ПРОЗОРЦИ 3-8 дена www.cn DHL 3-8 дена www.com
Ако вашата нарачка надминува чини $ 200, ние ќе ви даде бесплатно International Express превозот услуга. подолу е проценет испорака брзина за вашиот референца. (освен далечна земја)
За било која причина не Ви се допаѓа тоа или едноставно сакаат да се вратат, ве молиме контактирајте со нас wihtin 15 дена по приемот, да ги задржи на производи во оригинална состојба, ние ќе целосна наплата по добиваат вратени производи.net/en/ Aliexpress Стандард Превозот 20-60 дена http : //global. Тука ние постојано се обезбеди висок квалитет на накит уште со фер цени. Превозот Проблем, Ако не го примите пакетот во вкупно 60 дена откако ќе се испрати, ние може да го препрати или целосна наплата на пари за вас. За било која причина, не сте satisyied со вашата нарачка, ве молиме да не брзаат да остави лоша повратни информации или отворен спор , ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.com Fed Ex 3-8 дена www.
Почнавме нашите модни накит бизнис со Светот дилери од 2009 година,
и имаат акумулирано многу искуство во ова поле.

Детали

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10
Метална боја:
Сребро.
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Жените
Површината Ширина:
9mm
Поставување Тип:
Prong поставување
Функција:
Порака Потсетник
Број На Модел На:
OJ5443
Бренд Име:
CiNily
Обликотшема:
Круг
Стил:
Симпатична/Романтичен
Повод:
Партија
Материјал:
Камен
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар
Функција:
моден накит
Компатибилност:
моден накит
Гем Боја:
Бела
Камен & Големина:
Белиот Оган Опал 8x6mm(Max)
Количина:
1 Buc Прстен
Еколошки Стандарди:
Европа & Никел Олово Кадмиум слободни
Место на Потекло:
Кина
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти