.

.

New
925 Sterling Silver Прстени Жените Евреин peridot Прстен мода подарок за жените накит

925 Sterling Silver Прстени Жените Евреин peridot Прстен мода подарок за жените накит

DEN 1186.00
DEN 1248.00

Стока
Достапно.


Опис На Производот
Бренд
LANZYO
Метали Тип
925 Sterling Silver
Gemstones Материјал
peridot
Скапоцен Камен Големина
(Приближни)
7*7mm
Метален Стандард За Печат
S925
жените или мажите
прстени за жени
Answer : ___________________________ Note : Накит положило Државна Овластени Тестирање Органи тестирање.
Технологија
Sterling silver занает
Злато позлата не е лесно да се оксидација, но на поединецот уставот, некои луѓе носат долго време, некои луѓе носат кратко време, ако умот ве молиме да се грижи.

Детали

Гем Боја:
Зелена
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Број На Модел На:
j070701agg
Стил:
Романтични
Пол:
Жените
Главниот Камен:
Peridot
Метали Тип:
Сребро.
CertificateType:
Gem Оценување Центарот на Пекинг Универзитетот
Повод:
Ангажирање
Поставување Тип:
Prong поставување
Страна Камен:
Никој
Метал Печат:
925,Фунта
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
Lanzyo
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Свеж

Избор на клиенти