.

.

New
ЦРВЕНА ЗМИЈА Бренд Производ Топла Продажба на Модата Прстен Ширина Титаниум Челик Емајл Накит, Прстени-ER0009

ЦРВЕНА ЗМИЈА Бренд Производ Топла Продажба на Модата Прстен Ширина Титаниум Челик Емајл Накит, Прстени-ER0009

DEN 383.52

Стока
Достапно.

добредојдовте на ЦРВЕНА ЗМИЈА. Одличен квалитет голема услуга
Можете да го носат како ѕвони, или како шамија прстен и pendant плус синџир. Да,Носат Ви Се Допаѓа Да Носат !
Size 8= 18mm Дијаметар
Внимание :
По еден мешан цел повеќе од ние ќе брод виза ФЕДЕКС / UPS / DHL / EMS F ree S hipping .
Ако помалку од , Ние брод виза Кина, воздухот mail пост Бесплатен Превозот.
Секоја пратка ќе биде добро спакувани професионално.
Благодарение~
Имаат прекрасен ден!
СИТЕ Натпревар За Шамија Прстен/ E namel шамија слајд цевка
Носат Ви Се Допаѓа Да Носат !

Детали

Прстен Големина:
8
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Бренд Име:
ЦРВЕНА ЗМИЈА
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Тензија Планината
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
титаниум челик
Свеж

Избор на клиенти