.

.

New
925 Фунта Сребрен Прстен за Мажите И Жените Цвет прстен Гроздобер Накит Кристал Ангажман Свадба Прстени

925 Фунта Сребрен Прстен за Мажите И Жените Цвет прстен Гроздобер Накит Кристал Ангажман Свадба Прстени

DEN 119.52

Стока
Достапно.


Големина:7.8
Материјал:925 Sterling Silver
Пакување : Фланелен боксери накит кеси
Здраво! Добредојдовте на нашата продавница! Ние се инсистира на висок квалитет на производите и брза испорака Продажбата на услугата : Почитувани купувачи наидат на проблеми во текот на процесот на купување, можете да се чувствуваат слободни да не контактирате, ќе направиме обработка. Кога ќе го примите пакетот, не е проблем, можете да не контактирате, ве молиме да не ни даде лоша проценка. Во исто време ние со нетрпение очекуваме да вашата повратна информација и да ни помогне да се поправи недостатоците и да ги поттикне нашите јаки и да се продолжи да се обезбедат поквалитетни производи и услуги. Пакување и испорака : Ние ќе испратиме парцела испратени во рок од 48 часа (освен празници и посебните околности) .ќе ги користиме специјален големина картон пакети ќе го купи производот, колку што е можно да се осигура се избегне оштетување за време на транспортот. Ние ќе обезбедиме да го користат клиентите на одбраната логистички методи. Ние често се користи превозот канал : Сингапур Пост Кина Пост Регистрирани Воздух Mail Ali Express Стандард на Превозот Што ќе се обезбеди целосна логистика за следење информации

Детали

Прстен Големина:
7, 8
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Bbabydxudzhi
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Канал поставување
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
000980
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
сребро позлатен
Пол:
Унисекс
Функција:
убава
Свеж

Избор на клиенти