.

.

New
Leige Накит Природни Morganite Ангажман Прстени за Жените Фунта Сребро 925 Розова скапоцен камен Прстен Принцеза Намали Morganite

Leige Накит Природни Morganite Ангажман Прстени за Жените Фунта Сребро 925 Розова скапоцен камен Прстен Принцеза Намали Morganite

DEN 11002.00
DEN 18336.00

Стока
Достапно.

Сите наши накит ќе биде добро спакувани и испратени во специјален подарок кутија;
Прстен Големина На Табелата
Сертификат Примерок на Гем Identigication
Ние стоиме зад нашите накит, тие се направени со висок квалитет gemstones од страна на професионални jeweler.62 cts Печат : s925 Камен Намалување на : принцезата намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 дена
Испорака
1. Вашиот телефонски број ќе биде побарано како за меѓународен испорака, исто така, ќе им помогне на курир за да ги добиете во контакт со вас еднаш објектот arrivered;
4. Враќање е прифатена само ако објектот ќе се врати во неговата оригинална состојба и покажува unworn и неискористени;
3. Можете да ја има 7 дена да поднесат барање за враќање, ако објектот ќе примите не е како оној кој го очекува, на враќање такса ќе биде под вашите трошоци;
2.
По Продажба На Услуги
1. Подолу е сертификатот примерок на нашата скапоцен камен кој е идентификуван со ЦВА. Бесплатен превозот : Fed Ex ќе биде нашиот пред превозот methord, тоа е побрзо и побезбедно за вашиот испорака. Рефундирање ќе се направи откако ќе добие врати објектот.
Бренд : Leige Накит Главен Камен : природни morganite Акцент Камења : cz Камен Големина : 7 X7mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 1. Не бидете сигурни дека на адресата што е предвидено е точно и комуникативен. Објектот ќе биде подготвен за пратката во рок од 5 дена откако ќе добиете потврда на уплатата од Aliexpress;
2.

Детали

Прстен Големина:
Помалку од 4, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12 и поголем
Гем Боја:
Пинк
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
LeiGe Накит
CertificateType:
ЦВА
Стил:
Романтични
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Главниот Камен:
Morganite
Повод:
Ангажирање
Поставување Тип:
Prong поставување
Метал Печат:
925,Фунта
Број На Модел На:
RPS77144-П
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Обликотшема:
Плоштад
Свеж

Избор на клиенти