.

.

New
Сребрен прстен 925 sterling silver женската мода и индивидуалност инкрустирани прстен црна кристал прстени сребрен прстен личност девојка подарок

Сребрен прстен 925 sterling silver женската мода и индивидуалност инкрустирани прстен црна кристал прстени сребрен прстен личност

DEN 389.00
DEN 432.00

Стока
Достапно.


Детали

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Канал поставување
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
R229314
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Dankadi
Површината Ширина:
9.5mmX5mm
Свеж

Избор на клиенти