.

.

New
24pcs Дами Полн Круг 1 Ред Кристал 4mm од не ' Рѓосувачки Челик Накит, Прстени Полиран Носат Удобно Мулти-Боја на Големо Многу

24pcs Дами Полн Круг 1 Ред Кристал 4mm од не ' Рѓосувачки Челик Накит, Прстени Полиран Носат Удобно Мулти-Боја на Големо Многу

DEN 863.52

Стока
Достапно.


Опис :
Нови 24pcs Дами Полн Круг 1 Ред 4mm Кристал од не ' Рѓосувачки Челик Накит, Прстени бесплатен превозот
[Материјал] Нерѓосувачки Челик
[Size] 16-17-18-19-20mm
Боја : мулти-боја
Стилови : како што е прикажано на слики
Пакување : OPP Вреќа
Пакет :
Сите предмети ќе бидат внимателно да се спакувани и испратени до вас во хартиена кутија или плик чанти
Спецификации :
Ако имате посебни инструкции за својата цел како на вашите барања и подарок цел, ве молиме контактирајте со нас и ние сме среќни да ви помогнат!
Ако имате било какви други прашања во врска со било кој од нашите производи, ве молиме контактирајте со нас во секое време. ние прифаќаме Alipay или банкарски трансфер (Ако ви треба нашата банка детали, ве молиме порака нас)
2.
Ве молиме Имајте во предвид : Ние не прифаќаме никакви предмети за штета по употребата.
Нормално : 15-25 дена да пристигне до дестинацијата.
Превозот :
Сите нарачки се испраќаат користејќи Кина Пост Или повеќе погодна за вашиот начин на транспорт и тоа ќе биде испратена во 1-2 работни дена од добивањето на плаќање.
Политика На Враќање :
Ние обезбедуваме 30 ДЕН се ВРАТИ за оваа точка .*
Ако имате какви било прашања или проблеми во врска со вашата нарачка, за да, на пример, стока не се примени предмети не се задоволни, количината не е точен, производот е неисправен, ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или остави негативни повратни информации, ние ќе се обидеме да се реши за вас, ви благодариме за вашето разбирање и помош.

Детали

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
4mm
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Материјал:
Кристал
Повод:
Партија
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
23DF
Свеж

Избор на клиенти