.

.

New
QIAMNI 10pcs крстот прстени гроздобер стил сребро злато срцето позлатен мода накит за подарок ангажман прстени за жените Христијанскиот стил

QIAMNI 10pcs крстот прстени гроздобер стил сребро злато срцето позлатен мода накит за подарок ангажман прстени за жените Христијанскиот

DEN 276.00
DEN 431.52

Стока
Достапно.


Точка име : трговија на Големо Жешка Мода Гроздобер Хари Потер Очила Прстен Уникатен Прстени за Жени и Девојки
Повод : Подарок ,Годишнина ,Забава
Еко-пријателски : Да
Добредојдовте Тука
Продавница За Најава.
1.Ние Не Сме НИКАКВИ.1, Но сакате да биде
2.Ние Бесплатен Превозот(Курир) За Цел Покривање $200
3.DHL/UPS/EMS/ФЕДЕКС/ТНТ/ARAMEX/HY/SF/E-ПАКЕТ на располагање.
4.Добредојдовте Прилагодено Цел
5.Трговија На Големо Цена, Со Висок Квалитет. Сопствени Фабрики.
1. Ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена откако ќе се примени предмети.За било која причина не сте задоволни со предмети.
2. Поради скапи меѓународни товарни,и ќе ги сноси трошоците на враќање превозот од Локалните поштата.
3. Ако објектот е дефектен,ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка на
1. Ние ќе ја напушти 5 ѕвезда повратни информации откако уплата.
2. Ако сте задоволни со предмети и услуги од нас.Ве молиме да ни остават 5 ѕвезда повратни информации.
3. Ако имате било какви прашања,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние ќе ви обезбедиме најдобро решение.

Детали

Прстен Големина:
7
Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Број На Модел На:
rn90
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Бренд Име:
QIAMNI
Функција:
подарок
Големина:
7
Пакување:
OPP вреќа
Количина:
10pcs/многу
OEM цел:
Добредојде
is_customized:
Yes
Еко-Пријателски:
Доведе & Никел Слободни
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Партија Свадба
Свеж

Избор на клиенти