.

.

New
Адвокатско Черепот Прстен Biker Черепот Крстот Круна Готски Златна Боја Прстен Бенд од не ' рѓосувачки челик сребро црна мода Хип Хоп прстен накит

Адвокатско Черепот Прстен Biker Черепот Крстот Круна Готски Златна Боја Прстен Бенд од не ' рѓосувачки челик сребро црна мода

DEN 204.00
DEN 258.24

Стока
Достапно.


Детали

Прстен Големина:
8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
No
Поставување Тип:
Никој
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Бренд Име:
Valily Накит
Стил:
Тренди
Површината Ширина:
20mm
Функција:
Фитнес Тракер
Обликотшема:
Скелетот
Повод:
Партија
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
YMD00044
Пол:
Мажи
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Свеж

Избор на клиенти