.

.

New
QIAMNI 925 Sterling Silver Домот Multilayer Жолт Цвет Отворен Прст Прилагодливи Прстен Божиќ Накит Мајка Подарок Шарм

QIAMNI 925 Sterling Silver Домот Multilayer Жолт Цвет Отворен Прст Прилагодливи Прстен Божиќ Накит Мајка Подарок Шарм

DEN 115.00
DEN 177.12

Стока
Достапно.


Еко-пријателски : Да
Повод : Годишнина Ангажман Подарок Партија Свадба
Вашите Дизајни и Wholesales се Добредојдени
Повеќе Квантитет Повеќе Попуст
Сите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

Детали

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Број На Модел На:
re
Повод:
Партија
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Површината Ширина:
9mm
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Бренд Име:
QIAMNI
Функција:
подарок
Материјал:
925 Sterling silver
Метали Тип:
925 Sterling silver
Пакување:
OPP вреќа
Количина:
1pcs/многу
OEM цел:
Добредојде
is_customized:
Yes
Еко-Пријателски:
Доведе & Никел Слободни
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Партија Свадба
Стил:
Бохемски Романтична Трендовски
Пол:
Децата на Жените Девојки
Парична казна или Моден:
Моден
Свеж

Избор на клиенти