.

.

New
Создадени Смарагд Прстени сет со Циркони во 925 Sterling Silver 3.72 кт Квадратни Зелена скапоцен камен Прстени за Жените Ангажман Годишнината

Создадени Смарагд Прстени сет со Циркони во 925 Sterling Silver 3.72 кт Квадратни Зелена скапоцен камен Прстени за Жените Ангажман

DEN 792.00
DEN 2399.04

Стока
Достапно.

Проценето време на испорака 15~60 дена. Совршена Услуга ви Благодарам многу за изборот на ДВОЕН ПРСТЕН. Ако најдете некоја квалитетот проблем, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни.Exress обично има сопствени даночни прашања, во тој случај, ве молиме да соработува обичај да плаќаат данок. Квалитетот проблем : Ние ќе ги провери секој дел од производот пред превозот, сепак понекогаш некои може да се оштетени за време на транспортот.26 g Главниот Камен : ААА Смарагд Кубни Циркон Камен Создавање Метод : Лабораторија Создадени Главниот Камен Големина : Прибл. Над испорака брзина само за референца, зафатен сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување. Ве молиме чувајте го производот во оригиналната состојба и плати превозот цена од себе.Ние обезбедуваме бесплатен превозот со Airexpress Стандард на Превозот. Ние ќе се обидеме сите нашите најдобри за решавање на проблемот за вас. Ние ќе рефундирање на дека по добиете врати производот. Ако ви се допаѓа : Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме не двоумете се да ја напушти 5 ѕвезда повратни информации. Не ми се допаѓа тоа : За која било причина не ви се допаѓа тоа, ве молиме контактирајте не по порака. Ако не сте задоволни, ве молиме не директно остави негативни повратни информации, само се чувствуваат слободни да контакт.72 кт(8*8мм) Страна Камен : Кубни Циркони
Превозот И Испорака 1.

Детали

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
CertificateType:
GIC
Бренд Име:
ДВОЕН ПРСТЕН
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Обликотшема:
Плоштад
Број На Модел На:
CAR07585SB-1
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Главниот Камен:
Емералд
Метал Печат:
925,Фунта
Поставување Тип:
Prong поставување
Сертификат Број:
P1704016129
Стил:
Класичен
Повод:
Свадба
Метал Тип:
925 Sterling silver
Материјал:
ААА Смарагд Кубни Циркони
Пакет:
Подарок кутија
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка
Предност:
Бренд парична казна Накит
кориснички:
Прифати Личен кориснички
Прослават:
Денот на вљубените / Роденден / Мајки' / ден Фестивал
Примена:
Женски / Жени / Девојки / Жени
Повод:
Свадба / Ангажирање / Годишнината
Свеж

Избор на клиенти