.

.

New
ААА Квалитет Мода Накит Бренд Златна Боја Оригинални Маслинесто Зелена Розова Кристал Прстен Жените Свадба Прстени Со CZ Циркони

ААА Квалитет Мода Накит Бренд Златна Боја Оригинални Маслинесто Зелена Розова Кристал Прстен Жените Свадба Прстени Со CZ Циркони

DEN 294.00
DEN 309.60

Стока
Достапно.


Детали

Прстен Големина:
5.5, 6, 6.5, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Цинк Легура
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Број На Модел На:
189264300
Бренд Име:
Allencoco
Обликотшема:
овална
Свеж

Избор на клиенти