.

.

New
Божиќ подарок Бела кубни циркони мода накит, Сребрен прстен за жените, големината 6 7 8 8.5 R056

Божиќ подарок Бела кубни циркони мода накит, Сребрен прстен за жените, големината 6 7 8 8.5 R056

DEN 132.00
DEN 220.80

Стока
Достапно.


Метал Сребро позлатен Главниот Камен
Бела циркон 7mm Додаток Камен Циркон Прстен Големина Врвот Димензија 11mm

Детали

Прстен Големина:
6, 7, 8, 8.5
Метална боја:
Злато-боја
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Prong поставување
Бренд Име:
garilina
Површината Ширина:
11mm
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Материјал:
Кубен Циркони
Број На Модел На:
R056
Гем Тип:
Човекот Направени Гем
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти