.

.

New
Ajojewel Антички Легура Црвена/Црна Циркон Прстен Жена Најдобро Продаваните

Ajojewel Антички Легура Црвена/Црна Циркон Прстен Жена Најдобро Продаваните

DEN 229.00
DEN 272.64

Стока
Достапно.


Име : Ajojewel Антички Легура Црвена/Црна Циркон Ретро Гроздобер Прстен Жена Најдобро Продаваните
Материјал : алуминиумски + Циркон + Rhinestones
Големина : 7, 8,9 (според прстени внатрешен дијаметар 17mm,18mm,19mm)
Облечен Повод : Ангажирање/Свадбена/Годишнината / Предложи/Партија/Подарок
Метод На Measuretment
-
1. Ако производот не е ист како на сликата го прикажува или borken во транзит.Покаже сликата за нас,ние ќе ја или ви вратат парите.
2. Ние прифаќаме враќа и размена со 5 дена откако си ја примил пратката и вие само треба да плаќаат за превозот цена.
3. Ако објектот е дефектен,ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка.

Детали

Прстен Големина:
7, 8, 9
Метална боја:
Platinum Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Прстени Тип:
Свадба Бендови
is_customized:
No
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Број На Модел На:
AA302158729
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Растенијата
Површината Ширина:
15mm
Повод:
Партија
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
Ajojewel
Функција:
цирконот прстен
Компатибилност:
цирконот прстен
Материјал:
Цинк Легура & Циркони
Свеж

Избор на клиенти