.

.

New
Гроздобер Смарагд Намали 7x9mm 18Kt Бело Злато Полу Прстен планината за Свадба парична Казна Накит трговија на Големо R0014

Гроздобер Смарагд Намали 7x9mm 18Kt Бело Злато Полу Прстен планината за Свадба парична Казна Накит трговија на Големо R0014

DEN 32052.00
DEN 34464.00

Стока
Достапно.

Метал надградба на 18 K Бела/Жолта/Розово злато, исто така, е на располагање по барање. Купувачот е одговорно за цената на превозот до нас. Ве молиме наведете вашите потреби по купување или крајот на аукција, а ние ќе ви испратиме обновено фактура.
3) Дијамант & Метал Надградба : Сите дијаманти кои се користат во прилагодувањата може да се надгради за да се целосно отсечени, VS/VVS јасност.
Среќно & Среќен Наддавање!!
. Доплата од $ 10 ќе бидат додадени.
4) Дизајн Репродукција : Ако сакате дизајн кој моментално не е достапна во мојата продавница, јас ќе бидам среќен да работат со вас за да се репродуцира.09 g
Стил : Дијамант Полу планината Прстен
Прстен Големина : 6. Ние исто така нудиме две-тон дизајн за повеќето settings.
5) Монтажа Услуги : Ние нудиме бесплатна монтажа услуги за сите предмети купени во мојата продавница. Ние НЕ се наплаќа restocking такса! Сите следниве услови мора да бидат исполнети, со цел за да добие целосна наплата : Точка мора да биде во неговата оригинална состојба покажува никакви знаци на истрошеност, оштетување, или промена.
Држете 7x9mm Смарагд Намали Камен(Може да биде изменета)
Дијамантите : Природни Дијаманти
Карат Тежина : 0. Дополнителни превозот бесплатно ќе се применуваат.72 кт
Намалување На : Круг
Јасност : SI
Боја : G-H
Метал Тип : Цврсти 18kt Злато-Бела
Злато Тежина (грами) : 4. Ние гарантираме за изработка ќе биде еднаков за сите предмети што ги видите во нашата продавница.

Детали

Прстен Големина:
4, 4.25, 4.5, 4.75, 5, 5.25, 5.5, 5.75, 6, 6.25, 6.5, 6.75, 7, 7.25, 7.5, 7.75, 8, 8.25, 8.5, 8.75, 9, 9.25, 9.5
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Пол:
Жените
CertificateType:
NGSTC
Страна Камен:
дијамант
Главниот Камен:
Никој
Метал Печат:
18k
Повод:
Партија
Бренд Име:
LANMI
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Ѕвезда
Метали Тип:
Бело Злато
Број На Модел На:
R0014
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Метали Тип:
Бело Злато
Метал Печат:
18k
is_customized:
Yes
CertificateType:
Никој
Свеж

Избор на клиенти