.

.

New
Моден Епоксидна Птица Прстен

Моден Епоксидна Птица Прстен

DEN 128.00
DEN 143.52

Стока
Достапно.

Испрати нашата produciton Нема да ни ,како X001
кажи ни како да го промените тоа ,или можете да го испратите вашиот примерок за нас
2.
Ако производната нема проблем ,ние ќе заврши на нив на време
Како да се цел?
1.Испраќање на нарачката до нас
Услугата ние снабдување :
1.Зборуваме за цена и рок на плаќање
3.Ако нашите инвентар не може да се сретнат вашата нарачка количина
Можете да нарачате до нас
3.
Тука е најголемата производство на база на северна Кина
5.Пред да ја добиете вашата цел ќе најдете додатоци одговараат за вас
Ние ќе се направи некои потврди примерок за вас ,тогаш испрати на нив да ви
Ако ние се дојде на ред од вас ,10 дена пред да завршиме со цел ,
ние ќе ја пратите пратката примерок за вас.
Производство
моден епоксидна птица прстен
Материјал
Легура
Место на Потекло
Qingdao
Време на испорака
За 30 дена
Пакување
Како вашата потреба,
но, треба да си дозволат трошоците за посебно пакување
Внимание
Имаме многу стилови на нови produciton во складирање
за овие производство можеме да го испрати во кратко време.Брод и воздухот се во ред
4.
Обетки :
Ѓердан :
Нараквица ,прстени
Материјал :
1.
Во процесот на производство :
1.Ве молиме да ја плати однапред депозит откако ќе го стави на ред со нас
4.Ние имаме сопствено производство фабриката
ние може да се строго контрола на производството квалитет и цена
3.

Детали

Прстен Големина:
6.5
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Прстени
Површината Ширина:
2mm
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Стил:
Романтични
Бренд Име:
BALANBIU
Пол:
Унисекс
Поставување Тип:
Prong поставување
Материјал:
Акрилик
Повод:
Партија
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Топката
Број На Модел На:
jz0057
производство име:
моден епоксидна птица прстен
Број На Модел На:
jz0057
Боја:
Како ваша желба
Пакување:
Како сакате
Материјал:
Акрилик
моден стил:
накит стил
ФОБ порт:
Qingdao
Оригиналното Место:
Кина
Пол:
жена
Свеж

Избор на клиенти