.

.

New
2 парчиња Црисс Крстот Прстени рачно изработени се Зголеми Пополнување/ тенка едноставност Мода Накит за жените Божиќ подарок

2 парчиња Црисс Крстот Прстени рачно изработени се Зголеми Пополнување/ тенка едноставност Мода Накит за жените Божиќ подарок

DEN 613.00
DEN 681.12

Стока
Достапно.


Тоа беше купена забавува парчиња на производи цена. Спакуван да се купи во споредба со еден купите, можете да добиете 10% попуст.Многу поволна! ! Овој оглас е за една Сребрена Црисс Крстот Прстен. Овој нежен прстен е направен од Оцрни Отпорни жица! Ова значи дека жица има ексклузивна емајл слој, кој е конструиран за да се спротивстави на tarnishing! : -) На овој прстен на деликатната природа е пластовидно и прилагодливи : -) Можете да ги слој овој прстен со други прстени! Магацинот други прстени за празнична се чувствуваат! Овој нежен прстен е совршен за подароци или лекување на себе си!

Детали

Метална боја:
925 фунта сребро, 14k злато пополнување, 14k се зголеми пополнување
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
PINJEAS
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
1101
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Функција:
Расположение Tracker
Метали Тип:
Sterling Silver
Свеж

Избор на клиенти