.

.

New
ZABRA Солидна 925 Сребрен Прстени Мажите Животинско Кралот Мајмун Прилагодливи Гроздобер Панк Рок Biker Машки Прстен Сребрен Фунта Сребрен Накит

ZABRA Солидна 925 Сребрен Прстени Мажите Животинско Кралот Мајмун Прилагодливи Гроздобер Панк Рок Biker Машки Прстен Сребрен

DEN 2020.00
DEN 3312.00

Стока
Достапно.


Детали

Прстен Големина:
Променливи во големина
Бренд Име:
ZABRA
Пол:
Мажи
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Повод:
Партија
Стил:
Панк
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
панк прстен
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Поставување Тип:
Никој
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
27MM
Функција:
Моден
тежина за:
12g
Свеж

Избор на клиенти