.

.

New
SMJEL Едноставна Елен Еленов Прстен за Жените Елен Ирваси Рог Прстени Мажите Симпатична Сребро Позлатен Животинско Накит 10pcs-R136

SMJEL Едноставна Елен Еленов Прстен за Жените Елен Ирваси Рог Прстени Мажите Симпатична Сребро Позлатен Животинско Накит 10pcs-R136

DEN 364.00
DEN 383.52

Стока
Достапно.


Детали

Прстен Големина:
6.5
Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Бренд Име:
SMJEL
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Бакар
Површината Ширина:
2.5 mm
Број На Модел На:
R136
Компатибилност:
Никој
Функција:
накит
клучни светот:
midi прстен
Стил:
уникатен прстени
боја:
злато, сребро, злато се зголеми
НИ Големина:
6.5
Секојдневниот накит:
Ангажирање
is_customized:
Yes
Обликот:
еленов
Еко-пријателски материјал:
доведе&никел слободни
Облечен Accasion:
Запознавање,Дневна,Партија
Свеж

Избор на клиенти