.

.

New
Божествена Multicolor Multigem Сребро Жените Прстен Големина 6 / 7 / 8 / 9 E322

Божествена Multicolor Multigem Сребро Жените Прстен Големина 6 / 7 / 8 / 9 E322

DEN 234.00
DEN 383.52

Стока
Достапно.


Бренд рачно изработени Метал Сребро Материјал скапоцен камен Главниот Камен Multigem Главната Боја Multicolor Тежина 7.4 Грама ( скапоцен камен & сребрена ) Димензија 1 Малку Скала = 1/20 инчен = 1.27 mm ) Количина 1 Buc Земјата на Производство Хонг Конг Состојба Сосема Нов

Детали

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Прстени
is_customized:
Yes
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Стил:
Класичен
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Prong поставување
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Повод:
Годишнина
Метали Тип:
Platinum Позлатен
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
E322
Бренд Име:
SilverWar
Главниот Камен:
Multigem
Главната боја:
multicolor
Метал:
Сребро.
Материјал:
Скапоцен камен
бесплатен подарок:
Убава Накит Торба
превозот време:
Еден Работен Ден
Земја на Производство:
Хонг Конг
Метал Печат:
999,парична Казна
Метали Тип:
Сребро.
Свеж

Избор на клиенти