.

.

New
Солидна 18K Бело Злато Природни Смарагд Свадба Прстен Вети Дијамант скапоцен камен парична Казна Накит за Жените Божиќ Подарок

Солидна 18K Бело Злато Природни Смарагд Свадба Прстен Вети Дијамант скапоцен камен парична Казна Накит за Жените Божиќ Подарок

DEN 24077.00
DEN 25344.00

Стока
Достапно.

Ние НЕ се наплаќа restocking такса! Сите следниве услови мора да бидат исполнети, со цел за да добие целосна наплата : Точка мора да биде во неговата оригинална состојба покажува никакви знаци на истрошеност, оштетување, или промена. Ве молам да ми испрати големината/обликот што го барате и ќе ни биде мило да ви даде понуда. Имајте предвид сите дизајн модификација ќе бара дополнителна недела за да се заврши.
Превозот
Превозот на САД, CA, АУ, ЕВРОТО е бесплатно преку Експрес Пошта (ЕМС), и обично трае 5-7days од испраќање за да стигнат до повеќето дестинации. Купувачот е одговорно за цената на превозот до нас. Ние исто така нудиме две-тон дизајн за повеќето settings.
Среќно & Среќен Наддавање!!
. Ние гарантираме за изработка ќе биде еднаков за сите предмети што ги видите во нашата продавница. Во случај на дефекти најде, само фабрички дефекти се прифатени како причина да се вратат. Доплата од $ 10 ќе бидат додадени.
Ако ви треба објектот порано, ние можеме да брод преку "ФЕДЕКС".50 g
Стил : Дијамант Смарагд Прстен
Услуги На Клиентите :
Ние нудиме широк спектар на услуги за секоја ставка.
5) Монтажа Услуги : Ние нудиме бесплатна монтажа услуги за сите предмети купени во мојата продавница.
Политика за НАПЛАТА
Ние нудиме 30 ден Парите Назад за сите производи што се продаваат. Метал надградба на 18 K Бела/Жолта/Розово злато, исто така, е на располагање по барање.

Детали

Прстен Големина:
4.5, 4.75, 5, 5.25, 5.5, 5.75, 6, 6.25, 6.5, 6.75, 7, 7.25, 7.5, 7.75, 8, 8.25, 8.5, 8.75, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
LANMI
Поставување Тип:
Prong поставување
Главниот Камен:
Емералд
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Бело Злато
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Свадба Бендови
CertificateType:
NGSTC
Страна Камен:
дијамант
Метал Печат:
18k
Број На Модел На:
WU259
Фабрика Адреса:
Гуангжу,Кина
Главниот Камен:
100% Природни Смарагд 0.53 кт
Главниот Камен Намали:
Овална (4x6mm)
дијамант:
100% Природни 0.26-каратно
Дијамант Јасност:
SI(G-H)
Дијамант Намали:
Круг
Злато Тежина (грами):
2.50 g
CertificateType:
Никој
Свеж

Избор на клиенти