.

.

New
Вистински 925 Sterling Silver Еден Пар Бели Циркони Едноставен Дизајн Променливи Во Големина Љубители Прстени За Мажи & Жени Двојки Свадба Накит

Вистински 925 Sterling Silver Еден Пар Бели Циркони Едноставен Дизајн Променливи Во Големина Љубители Прстени За Мажи & Жени

DEN 720.00
DEN 1410.72

Стока
Достапно.


Сите големини во нашата продавница е сад Големини.
Без минимум цел limited, 1 парче бесплатен превозот!!!
Добредојдовте голема количина на големо и dropshipping!!!

Детали

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
љубителите'
Број На Модел На:
DLWQL024
Бренд Име:
TW Убавина Круна
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Круг
Повод:
Годишнина
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Материјал:
Кубен Циркони
Компатибилност:
Други
Функција:
Други
Метали Тип:
925 Sterling silver
Површината Ширина:
1.5 mm
Метал Печат:
925 или S925 Печат
Метали Тип:
925 Sterling silver
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти