.

.

New
Нобл Принцезата Намали Nutural Sapphire 14K Бело Злато Ангажман Прстен За Жените Вистински Рубин Годишнината Свадба Бенд Божиќ Подароци

Нобл Принцезата Намали Nutural Sapphire 14K Бело Злато Ангажман Прстен За Жените Вистински Рубин Годишнината Свадба Бенд Божиќ

DEN 21888.00

Стока
Достапно.

Увоз даночни Ние ќе ги намали декларираната вредност на објектот цена, која нема да предизвика даночната општо земено. Ве молиме почекајте за 5-7 работни дена за да се заврши неговата преработка. Од првичниот дизајн на завршна изработка, AULEEZE стои зад секој објект. Затоа што тоа е единствен кој припаѓаат само за себе, тоа беше многу тешко да се најде било луѓе да сакаат овие накит кој како вас, така што одби да се врати овие кориснички накит.6-каратно
Поставување Тип : Канал Поставување
Страна Камења : Природни Вистински Дијамант
Облик : Принцезата Намали
Страна Камења Вкупно Карат Тежина : 0. И, сите кориснички накит не се прифатени се врати и наплата, ако не постојат било кој квалитет на проблемот со нив.
НА AULEEZE ПРЕДНОСТ ОД 1. Надминува квалитет очекувања : имаме над 10000 заверена скапоцен камен, исклучителна материјали, и квалификувани изработка. Ние веруваме дека најдобрите работи се донесуваат со рака. Moissanite најдобра цена гаранција : Нашата moissanite цени обично 20% до 30% пониска од нашите конкуренти, ќе добиете најдобри и најниска цена. Ви благодариме за вашето разбирање. Со купување од AULEEZE,вие сте во можност да се отсечени сите на т. Ве молиме да се напомене дека, сите се врати ставки мора да се задржи нив се уште се во ред и безбедно. Ужива вашиот ризик шопинг патување : Можете да побара наплата во рок од 7 дена кога тоа е почнувајќи од ден сте го добиле. "Посредник" овозможувајќи ни да се помине заштеда директно на вас.
Се прилагодите Инструкции имаме со зрел систем за да изберете накит, со цел да може да се доби совршена накит, ве молиме контактирајте со нас за да се потврди дизајн кој не те сакам, прстен големина, метал и камен тип.

Детали

Прстен Големина:
Помалку од 4, 4, 4.25, 4.5, 4.75, 5, 5.25, 5.5, 5.75, 6, 6.25, 6.5, 6.75, 7, 7.25, 7.5, 7.75, 8, 8.25, 8.5, 8.75, 9, 9.25, 9.5, 9.75, 10, 10.25, 10.5, 10.75, 11, 11.25, 11.5, 11.75, 12, 12 и поголем
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Поставување Тип:
Канал поставување
Метал Печат:
14k
Пол:
Жените
Бренд Име:
AULEEZE
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
GMB06
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Бело Злато
Повод:
Годишнина
Главниот Камен:
Sapphire
CertificateType:
GDTC
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Страна Камен:
Рубин
Главниот камен тип :
Природни Sapphire
Природни Sapphire Вкупно Карат Тежина:
0.6 cttw
Страна Камен Тип:
Природен Рубин
Природен Рубин Вкупно Карат Тежина:
0.6 cttw
Подарок за:
Мајка / Девојка / Сопруга / Ќерка / Женски Пријател
Occassion:
Годишнината/Дневно/ Свадбена/Подарок/Партија
Сертификат:
Орган Накит Сертификат Во Кинески
Свеж

Избор на клиенти