.

.

New
Прекрасен Црвен Кубни Циркони Бела CZ Сребро Жените Прстен Големина 6 / 7 / 8 / 9 E318

Прекрасен Црвен Кубни Циркони Бела CZ Сребро Жените Прстен Големина 6 / 7 / 8 / 9 E318

DEN 322.00
DEN 527.52

Стока
Достапно.


Бренд рачно изработени Метал Сребро Материјал скапоцен камен Главниот Камен Рубин & Топаз Главната Боја Црвена & Бела Тежина 5 Грама ( скапоцен камен & сребрена ) Димензија 1 Малку Скала = 1/20 инчен = 1.27 mm ) Количина 1 Buc Земјата на Производство Хонг Конг Состојба Сосема Нов

Детали

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Прстени
is_customized:
Yes
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Стил:
Канцеларија/кариера
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Prong поставување
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Повод:
Партија
Метали Тип:
Platinum Позлатен
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
E318
Бренд Име:
SilverWar
Главниот Камен:
Рубин & Топаз
Главната боја:
црвено & бело
Метал:
Сребро.
Материјал:
Скапоцен камен
бесплатен подарок:
Убава Накит Торба
превозот време:
Еден Работен Ден
Земја на Производство:
Хонг Конг
Метал Печат:
999,парична Казна
Метали Тип:
Сребро.
Свеж

Избор на клиенти