.

.

New
големо на Нова Мода трговија на Големо Сребро Црна Кристал Прилагодливи Слободни Големина Месинг зглоб на Животните Делфин Прстен 12pcs/многу

големо на Нова Мода трговија на Големо Сребро Црна Кристал Прилагодливи Слободни Големина Месинг зглоб на Животните Делфин Прстен

DEN 461.00
DEN 708.96

Стока
Достапно.

90 /многу
парчиња / многу
трговија на големо Прилагодливи Ретро Крокодил Прстен Алигатор Антички Сребрен тон на Животните Прстен Накит Слободни Големина подарок идеја US$ 11.39 /многу
парчиња / многу
.11 /многу
парчиња / многу
трговија на големо Глувчето Прстен на Жените Девојка Ретро Burnished Стаорец Животинско Прстен Накит Прилагодливи Слободни Големина Прстен Црна Кристал подарок идеја US$ 11.10 /многу
парчиња / многу
трговија на големо Среќа Був Кристал Прстен на Жените Ретро Burnished Животинско Птица Прстен Накит Прилагодливи Слободни Големина Прстен Црна Кристал US$ 11.70 /многу
парчиња / многу
трговија на големо Фокс Прстен на Жените Прилагодливи Кристал Животинско Прстен Woodland Шума Тема Накит Слободни Големина Прстен US$ 11.
"""""Нашите производи се со бесплатен превозот
Од Кина пост воздух mail за да ја испратите, треба 15 до 25 работни дена или така да пристигнат.5 Големина Боја Изберете Уникатен Прстен ноќта на Вештерките Објект US$ 13.90 /многу
парчиња / многу
трговија на големо Ангел Крило Кити Мачка Прстен Кристали Прилагодливи Слободни Големина Прстен Маче Злато Сребро подарок идеја US$ 11.90 /многу
парчиња / многу
трговија на големо Жените Ретро Кити Мачка Прстен Ѕвезда Опашка Прилагодливи Слободни Големина Заврши Прстен Сребрен Тон подарок идеја US$ 11.39 /многу
парчиња / многу
трговија на големо Ретро Burnished Орел Пети Прстен на Животните Накит 7.10 /многу
парчиња / многу
трговија на големо Жирафа Прстен на Жените Девојка Ретро Burnished Животинско Прстен Накит Прилагодливи Слободни Големина Заврши Прстен Црна Кристал подарок идеја US$ 11.90 /многу
парчиња / многу
трговија на големо Женска Кити Мачка Прстен Кристали Прилагодливи Слободни Големина Заврши Прстен Маче Злато Сребро Хром Сребро Црна подарок идеја US$ 11.

Детали

Прстен Големина:
Променливи во големина
Метална боја:
Античкиот Бронза Позлатен, Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
2mm
Повод:
Партија
Број На Модел На:
0019
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Бренд Име:
DANGGAO
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Унисекс
Функција:
Среќен
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти