.

.

New
Нерѓосувачки Челик Прстен Висока Полирање со бела cz прстени за жените мода накит слободни пратка Полна големина 5, 6, 7, 8, 9,10

Нерѓосувачки Челик Прстен Висока Полирање со бела cz прстени за жените мода накит слободни пратка Полна големина 5, 6, 7, 8,

DEN 474.00
DEN 545.28

Стока
Достапно.


Детали

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Прстени
Површината Ширина:
8мм
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Стил:
Класичен
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Партија
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Слика
Број На Модел На:
TK22648
Бренд Име:
YYRemote
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти