.

.

New
Геометриски 316L не ' Рѓосувачки Челик Прстени Platinum Позлатен Австрискиот Бренд Плоштадот Прстен трговија на Големо Празно Мазна Обичен Сребро Прст Прстен

Геометриски 316L не ' Рѓосувачки Челик Прстени Platinum Позлатен Австрискиот Бренд Плоштадот Прстен трговија на Големо Празно

DEN 226.00
DEN 240.00

Стока
Достапно.


Продавачот препорачуваме , овие предмети може да се прилагодите на гравирање име зборови лого на неа :
Кликнете на фотографијата за да се плати за нив ↓↓
Добредојдовте на нашата продавница !
Геометриски 316 L не ' Рѓосувачки Челик Прстени Platinum Позлатен Австрискиот Бренд Плоштадот Прстен трговија на Големо Празно Мазна Обичен Сребро Прст Прстен
Повеќе модни прстени дизајн , ако ви се допаѓа , само кликнете на фотографијата за повеќе детали !!!
Златен Накит Покаже , и ако ви се допаѓа , само кликнете на фотографијата !!! nnnnnnnnnnnnnnn
Продавачот препорачуваме nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
само кликнете на фотографијата !!!
Ние присуствуваат на Хонгконг Изложба секоја година, и ќе добиете пофалби од клиенти од целиот свет. Добредојдовте на Изложбата се најде нас или одете на нашата фабрика директно. Вашето задоволство е наша најголема notivation . Срдечно ве покануваме да ја напушти appositive повратни информации за нас доколку не сте задоволни со нашата предмети. Ако не сте задоволни со тоа, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да услуга, можете да во рок од 24 часа.

Детали

Прстен Големина:
8
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Прстени
Површината Ширина:
20mm
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Никој
Повод:
Партија
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
CY0758
Бренд Име:
AMYYAN
Име на производ:
Геометриски 316L не ' Рѓосувачки Челик Прстени
Главен Материјал:
316L не ' Рѓосувачки челик
Прстен Големина:
25мм долго
прстен боја:
Сребро.
Прстен пакување:
Една OPP вреќа
Прстен Функција:
Platinum Позлатен Австрискиот Бренд Плоштадот Прстен
Стариот и новиот:
100% Нов Производ
Примена:
Партијата & Свадба & Подарок
is_customized:
YES
Вредност Дефиниција:
Fashion & Уникатен & Висок Квалитет
Свеж

Избор на клиенти