.

.

New
Нови Солидна 925 Фунта Сребрена Свадба Прстени Булчински Поставува Ангажирање На Бендот, Класичен Дизајн На Накит За Жените

Нови Солидна 925 Фунта Сребрена Свадба Прстени Булчински Поставува Ангажирање На Бендот, Класичен Дизајн На Накит За Жените

DEN 1080.00
DEN 1199.52

Стока
Достапно.


Производ Детали скапоцен камен Информации Објектот Нема JR4831_SS Гем Тип Кубни Циркони Бренд Newshe Накит Камен Форма Круг Метал Тип 925 Sterling Silver Минимум Бела Боја НАС Големина 5,6, 7, 8, 9,10 Број на Камења 80 pc(s) велика БРИТАНИЈА Големина J. 5,M, O, Q, S,Т. 5 Камен Димензии 7mm Вкупната Тежина 6 g Камен Тежина 2 Carats Ширина 3мм+1mm Minimun Јасност Око Чисти
Жените е убава фигура 2 парче ААА одделение кубни циркони свадба сет.Направена од 925 Фунта Сребро.
Прстен карактеристики ангажман прстен со 6.5 mm круг намали центар камен опкружен со 112 помал круг Бели камења. Појавување на бендот карактеристики 29 појавување ААА CZ круг камења.
Врвен квалитет craftamanship, со врвен квалитет камења се прикажат неверојатни збогатен јасност само како вистински дијамант!
Прстен Фото

Детали

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
3мм
Бренд Име:
Newshe
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Круг
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Број На Модел На:
JR4831
Материјал:
Кубен Циркони
Метали Тип:
925 Sterling silver
боја:
Бела
Камен големина:
7 mm
Вкупно Carats:
2 Carats
is_customized:
Yes
Вкупната Тежина:
6 g
Свеж

Избор на клиенти