.

.

New
Blucome Голема Големина Кристал Широк Прстен Антички Златна Боја Црвена Смола Закажување турски Накит Гроздобер Прстени За Жените joyeria велика британија

Blucome Голема Големина Кристал Широк Прстен Антички Златна Боја Црвена Смола Закажување турски Накит Гроздобер Прстени За Жените

DEN 216.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.


Детали

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Жените
Бренд Име:
Blucome
Поставување Тип:
Канал поставување
Обликотшема:
Растенијата
Површината Ширина:
3мм
Материјал:
Смола
Повод:
Партија
Број На Модел На:
0702100265
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Стил:
Класичен
Компатибилност:
прстен накит
Функција:
прстен накит
боја:
Црвена Зелена Сина Боја На Злато
Повод:
Свадба, Забава, Церемонијата, Годишнина
клучен збор:
turco голема големина прстен голем камен прстени о,joias,зелена жените прстени
Безбедност Стандард :
CE никел слободни доведе слободни
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти