.

.

New
Природни црвени гранат гем Прстен Природни скапоцен камен Прстен 925 sterling silver трендовски луксузен домот плоштадот жените свадба подарок Накит

Природни црвени гранат гем Прстен Природни скапоцен камен Прстен 925 sterling silver трендовски луксузен домот плоштадот жените

DEN 1452.00
DEN 1728.00

Стока
Достапно.


Природни црвени гранат гем Прстен Природни скапоцен камен Прстен 925 sterling silver трендовски луксузен домот плоштадот жените свадба подарок Накит
Ние ги чува сите на скапоцени камења се природни, уникатни, скапоцен камен објекти и слики може да не биде прикажано токму на истото, ви благодариме за вашето разбирање. Ние, исто така, ќе го избере подобар гем посветен на мојот драг пријател.
Ве молиме имајте во предвид :
(1) $36 е цената на еден прстен.
(2) прстен големина : Овој прстен е прилагодлива големина, погоден за големината на НАС верзија 6-8. Ве молиме погледнете го вашиот прстен големина. Ако вашиот прстен големината не е во овој опсег, ве молиме ги споделите со нас. ви благодариме.
Главната скапоцен камен : природни гранат, камен Големина : 1p6*8мм,
Метал тип : 925 sterling silver Страна камен : циркони
Ако сакате друга големина камења, можете да ни кажете, други големини за природни скапоцен камен може да се прилагоди .

Детали

Прстен Големина:
Променливи во големина
Гем Боја:
Црвена
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Сертификат Број:
SC
Обликотшема:
Лице
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Број На Модел На:
jzj227
Поставување Тип:
Prong поставување
Бренд Име:
URORU
Метал Печат:
925,Фунта
Стил:
Тренди
CertificateType:
CNAS
Повод:
Годишнина
Главниот Камен:
гранат
боја:
Црвена
Главната Скапоцен Камен:
Природни гранат
Метал Тип:
925 Sterling silver
Страна камен:
Цирконот
Свеж

Избор на клиенти