.

.

New
Класичен Кубни Циркон Австралија Кристал Свадба Прстени Накит Партија Подарок Прст Прстени Ретро 925 Фунта Сребрен Накит Бохемија

Класичен Кубни Циркон Австралија Кристал Свадба Прстени Накит Партија Подарок Прст Прстени Ретро 925 Фунта Сребрен Накит Бохемија

DEN 893.00
DEN 1276.32

Стока
Достапно.

5 mm) 【Гем Големина】 : x 6. 【4】 На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. ЗА FACTBOOK 【1】 Вашите ПОВРАТНИ информации е многу важен за нашиот Бизнис развој,Па ве молиме да ја напуштат Повратни информации Од 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи,ви Благодарам многу. 【6】 Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. 【3】 Ние само брод да се потврди цел адреси. ПАКУВАЊЕ ВКЛУЧУВАЈЌИ * 1 Buc Прстен * 1 Buc Подарок Кутија ( Кутија Боја Случаен избор ) * 1 Buc Siver Полирање Платно ( Ткаенина Боја Случаен избор ) ФОТО ПОКАЖЕ Квалитетот СРЕЌЕН ГОЛЕМИ ПОДАРОЦИ
ПРСТЕН ГОЛЕМИНА НАСТАВА
ПРОТАГОНИСТОТ НА РАЗНИ ПРИЛИКИ СЕМЕЕН БИЗНИС ПАРТИЈА ЗОШТО се ИЗБЕРЕ НАШИОТ ПРОИЗВОД Хроматските аберации може да се случи, бидејќи на Компјутер пиксели проблем
ПАКУВАЊЕ
ЗА ПРЕВОЗОТ 【1】 СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ .5 mm 【Гем Форма】 : Тркалезна Форма 【Гем Јасност и Боја 】 : VVS,Бела 【Прстен Големина】 : САД #5 , #6 , #7 , #8 , #9 , #10 Белешки : Ние Може да Го Прилагодите Големина за Вас, Можеби ќе Треба Да Платите Некои Екстра Пари, ве Молиме Контактирајте со сервисот . Нашата цел е задоволството на клиентите ! 【7】 Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.

Детали

Прстен Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Пол:
Жените
Главниот Камен:
Цирконот
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
CertificateType:
ЦВА
Повод:
Партија
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
гроздобер партија сребрени прстени
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Геометриски
Сертификат Број:
101712012019
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
сребро 925 накит:
Моден Жените Сребрени Прстени
прстени сет за жени:
Викторија Камен Sterling Silver Прстени
Карактеристики:
Гроздобер Антички Сребрен Прстени
свадба прстени:
Парична казна Прстени за Жените Партија Накит
925 свадба бендови:
Топаз Кристал Кубни Циркони CZ
прстени накит:
Бохемија Барокната Палата Трендовски Прстен
Применливи повод:
Годишнината/Ангажирање/Свадбена/Партија/Подарок
Погоден за:
Жени, Љубовници, Сестра, Сопруга, Девојка
боја:
Создадени Рубин Гранат Аквамарин Смарагд Peridot Sapphire Топаз Опал
Објектот:
100% Вистински Сребро Дама Прст Прстени
Свеж

Избор на клиенти