.

.

New
Жените Вистински Sapphire Прстен 925 Sterling Silver Природни Мастило Сина скапоцен камен парична Казна Накит Свадба Ангажман Birthstone ZHHIRY

Жените Вистински Sapphire Прстен 925 Sterling Silver Природни Мастило Сина скапоцен камен парична Казна Накит Свадба Ангажман

DEN 2340.00
DEN 3600.00

Стока
Достапно.

5%)
Обложено : Бело Злато позлатен (без олово,без nickle,нема алергија)
Страна камен : Кубни Циркони
Пакет : Испрати подарок кутија
Вашата нарачка ќе биде предаден во рок од 48 часа по уплатата. Ви благодариме! Превозот Начин и Време на Испорака за Следење на веб-Сајт Кина Пост Воздух Mail 15-60 дена www. За било која причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да не брзаат да ја напуштат повратни информации или отворен спор, ве молиме не двоумете се да ме контактирате.com
Квалитетот Проблем, Ние ќе ги провери секое парче на производи внимателно пред превозот, сепак некои од нив може да се оштетени за време на транзит, Ако најдете сите квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по приемот, ние ќе испрати сте нов производ или рефундирање на дека плаќање. Било која Друга Причина сакате да се вратат За било која причина,не ви се допаѓа тоа или едноставно сакаат да се вратат, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по приемот, да ги задржи на производи во првобитна состојба и да ја плати превозот цена од себе, ние ќе целосна наплата по добиваат вратени производи.
Скапоцен камен : 100% Природни Sapphire (не лабораторија создадена)
Гем големина : Околу 5*7mm
Материјал : Вистински 925 фунта сребро,Цврсти сребрена(Silver содржина ≥ 92.net/en/ EMS 5-15 дена www. Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца.net/en/ Сингапур Пост 15-35 дена www.

Детали

Прстен Големина:
4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
CertificateType:
Gem Оценување Центарот на Пекинг Универзитетот
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Стил:
Класичен
Повод:
Ангажирање
Поставување Тип:
Prong поставување
Број На Модел На:
LBL080
Метал Печат:
925,Фунта
Бренд Име:
ZHHIRY
Главниот Камен:
Sapphire
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Обликотшема:
овална
Страна Камен:
Кубен Циркони
Свеж

Избор на клиенти