.

.

New
Прилично ААА Австриската Кристал Домот, Свадба Прстени Жените Булчински Ангажман Розова CZ 925 Sterling Silver Прстени трговија на Големо

Прилично ААА Австриската Кристал Домот, Свадба Прстени Жените Булчински Ангажман Розова CZ 925 Sterling Silver Прстени трговија

DEN 127.00
DEN 207.36

Стока
Достапно.

039 инч, 1 инч=25. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.Превозот и предавање
Бесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата e-mail или можете да го добиете во Aliexpress по вашите нарачки се доставени.
Конвертирање : 1 mm=0. Ако немате, Контактирајте со Нас за информации, овој дел ќе биде отстранет од шаблон. Посакуваме пријатно купување!
Вашиот Контактирајте со Нас за информации ќе биде вметната и тука.
Враќање Услови
Може да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена откако ќе го добие враќа објект од вас.4 mm
Материјал : 925 Сребрен и Кубни Циркони
Количини : 1 КОМПЈУТЕР
1.
Превозникот Име
Проценето Време на Испорака во САД(во Работни Денови)
EMS
5-13 дена
DHL
2-8 дена
UPS-от
2-8 дена
Fed Ex
2-8 дена
Epacket
6-18 дена (освен врв сезони)
Кина Пост Воздух Mail
15~40 дена(освен врв сезони)
Хонгконг Пост Воздух Mail
12~35 дена(освен врв сезони)
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или отворете disput .

Детали

Прстен Големина:
7, 8, 9
Бренд Име:
JEXXI
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Годишнина
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
R2400
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Prong поставување
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Сребро.
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Свеж

Избор на клиенти