.

.

New
BOROSA Ново! Бесплатен Превозот 5 компјутери Druzy Златна Боја Завиткани Сина Калцедон Грутка Фацетирани Прстен WX230

BOROSA Ново! Бесплатен Превозот 5 компјутери Druzy Златна Боја Завиткани Сина Калцедон Грутка Фацетирани Прстен WX230

DEN 1102.00
DEN 1224.00

Стока
Достапно.


Материјал : Сина Калцедон Грутка Камен Големина : 15~17x10~11mm Дебелина : 11~13 Прстен големина : 6.5 Тежина : 3~6g Облик : Како слика OEM : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд

Детали

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Бренд Име:
BOROSA
Пол:
Жените
Број На Модел На:
WX230
Обликотшема:
Геометриски
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Никој
Површината Ширина:
6.5 mm
Камен големина:
15~17x10~11mm
Дебелина:
Дебелина
Тежина:
Approx. 3~6g
Прстен Големина:
Прибл. Прстен Големина
Свеж

Избор на клиенти