.

.

New
АНИ 18K Бело Злато (AU750) 0.2 КТ Заверена I-J/SI Круг Намали Дијамант Ангажирање Жени Прстен Извртени Булчински парична Казна Накит, Прстени

АНИ 18K Бело Злато (AU750) 0.2 КТ Заверена I-J/SI Круг Намали Дијамант Ангажирање Жени Прстен Извртени Булчински парична Казна

DEN 21840.00
DEN 33600.00

Стока
Достапно.


АНИ 18 K Бело Злато (AU750) 0. Квалитетот Quarantee, Веледрогерија, Цена, Без MOQ Барање;
. Ние имаме направено многу имитации од каталози, вистински накит и слики преку е-маил до нас. Можете да не контактирате преку е-пошта, чет во живо или преку телефон. Нашата фабрика помина низ текот на триесет години од дијамант златен накит производство. Ви благодариме за вашиот вашиот интерес за нашата компанија.
ЗОШТО Купи Од нас ? 1.2 КТ Заверена I-J/SI Круг Намали Дијамант Ангажирање Жени Прстен Извртени Булчински парична Казна Накит, Прстени
Опис АНИ Накит е еден од водечките накит производители, дизајнери и извозниците. За неколку децении, можеме да ја испорача на нашите клиенти со сигурни производи и услуги по конкурентна цена. Без разлика дали имате мала продажба на мало/трговија на големо продавница или големи синџир продавници, ќе биде задоволство да се слуша она што ви треба. 6, ве Молиме контактирајте го нашиот онлајн тим со какви било прашања може да имате. Ние сме веледрогерија и производителот на стерлинг сребро 925 накит и додатоци се наоѓа во Шенжен, Кина. Поседувате Професионални CAD Одделот за cusotmerized дизајн; 3. Со нови колекции излегува квартално, ние постојано се задржи себе си се ажурира со модните трендови од целиот свет. 2, Печат, позлатен, емајл и камен боја може да се направи според вашите сопствени услов 3, Нашиот меѓународен тим ви нуди квалитет на производите, за време на испорака, исклучителни клиент поддршка и најдобри цени за голем купи и многу задоволен клиент.

Детали

Прстен Големина:
4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10
Гем Боја:
18K Бело Злато, 18K Розово Злато, 18K Жолто Злато
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Дијамант форма:
Тркалезна Форма
Дијамант Намали:
Одлични
Пол:
Жените
CertificateType:
NGSTC
Метал Печат:
18k
Стил:
Класичен
Повод:
Ангажирање
Поставување Тип:
Prong поставување
Страна Камен:
Никој
Главниот Камен:
дијамант
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Бело Злато
Дијамант Карат Тежина:
0.2 Карат
Бренд Име:
AINUOSHI
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Бели Дијаманти Боја:
I
Број На Модел На:
ABR1668
Дијамант Јасност:
SI1
Свеж

Избор на клиенти