.

.

New
HELON Солидна 14K Бело Злато, Отворајќи го Поставите White & Црни Дијаманти Ангажман Свадба Бенд Дијаманти на Жените Накит Прстен

HELON Солидна 14K Бело Злато, Отворајќи го Поставите White & Црни Дијаманти Ангажман Свадба Бенд Дијаманти на Жените Накит Прстен

DEN 9004.00
DEN 10848.00

Стока
Достапно.

2,ве молиме оставете ги вашите достапни телефонски број, ако тој е погодно за вас,па превозот компанија може да ве контактираме кога објектот пристигна во вашиот град.Но, некогаш е потребно 10-90 дена 2,Превозот Цена; Ние поддршка на пратката од страна на "ЕМС""ПРОЗОРЦИ""DHL", Различни земји ќе се изберат различни превозот.Ви благодариме за посетата на нашата продавница. 3, обезбеди сертификат (треба дополнителни трошоци за $ 15 ) 4, Сите метални предмети може да се надогради ,9/10/14/18 K Златен (Жолт, Бело, Розово Злато и Платина) 5, Обичај направи свој прстен.И сребрен прстен resize 3 до 8 големина екстра цена е $5.Сите дијаманти кои се користат во прилагодувањата може да се надгради за да се целосно отсечени,Повисок Квалитет на Дијаманти 6, Ако имате свој дизајни,се обидува да ги испрати до нас, тогаш ние ќе ги донесе на живот во рок од 1 работен ден . само фабрички дефекти се прифатени како причина да се вратат.3 g
Прстен Големина : 6.Pleaes Контактирајте Ме Пред Да Се Направи Исплата.СРЕЌЕН КУПУВАЊЕ! Позитивни повратни информации ќе бидат оставени за успешна трансакција. Мојот jeweler има над 10 години искуство во справување со дијамант камења. Ако корисникот добива било неисправни или погрешна предмети, ве молиме љубезно ве молиме да не известите и да се врати назад до нас. 8, други Прашања. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.Ако клиентот има било бара како што е подолу : 1,објектот може да се ревидираат за да се вклопи во вашиот било која големина/форма камен(s). услугата што искрено. Ве молиме да покаже големина/форма за нас. Решавање на секој проблем може да имате.5
Поставување На Павер Сет
Ширина на Врв : 1. Објектот се врати мора да биде предаден во рок од 30 дена од добивањето на тоа.

Детали

Прстен Големина:
5.5, 5.75, 6, 6.25, 6.5, 6.75, 7, 7.25, 7.5, 7.75, 8, 8.25, 8.5, променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Стил:
Симпатична/Романтичен
Метал Печат:
14k
CertificateType:
ЦВА
Пол:
Жените
Страна Камен:
дијамант
Главниот Камен:
Никој
Бренд Име:
HELON
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Бело Злато
Повод:
Годишнина
Број На Модел На:
R20014WDiamond & Црна
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Камења:
Природен Дијамант & Црн Дијамант
Јасност:
боја:
Камења Намали:
Печат:
Стил:
Романтични
Свеж

Избор на клиенти