.

.

New
Страшни Накит! Прекрасна Голем Прстен! Бела и Златна Боја Отворајќи поставување со ААА Кубни Циркони камења Големи Прстени

Страшни Накит! Прекрасна Голем Прстен! Бела и Златна Боја Отворајќи поставување со ААА Кубни Циркони камења Големи Прстени

DEN 544.00
DEN 632.16

Стока
Достапно.


Whats App & Wechat : 0086 13412363562
1.9 9 9 R 1/2 19 20 19. Ние ќе го Препрати или Враќање на пари за вас.4 8 8 P 1/2 18 17 17.5 10 10 Т 1/2 20 22 22 20 62.
2/За било која причина не сте задоволни со предмети, Ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати се врати превозот цена.
П : Може ли да биде вашиот дистрибутер или вие не падне на превозот?
A : Да,ние нудиме бесплатен превозот и пад на превозот на секој клиенти.
П : Повеќе од 3 месеци поминаа,но јас се уште не се добие мојата стоки.
П : Што да правам ако дијаманти недостасува или earring студ е искривен.Ние однос на секои клиенти, како БОГ.
НАС & МОЖАТ да AU/GB/велика БРИТАНИЈА MK/DE Бразил, Швајцарија, Јапонија Прстен Внатре ЦИРА(mm) 5 5 J 1/2 15.
П : Што ќе правам ако за заштита на време е исклучено.Сепак нашите добивка е многу мала и меѓународната превозот не е стабилна. Ако пакетот е изгубена,ве молиме контактирајте со нас.
A : Ние сме искрени и сериозни продавачот.50 9 49 6 6 L 1/2 16.
Можете да не контактирате преку Trademanager или не оставајќи ни порака на aliexpress, ние ќе одговориме во рок од 24 часа.

Детали

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10
Метална боја:
Злато-боја, Родиум Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
MYSJ23038-D
Поставување Тип:
Prong поставување
Бренд Име:
YLMyself
Стил:
Тренди
Површината Ширина:
9mm
Пол:
Жените
Повод:
Годишнина
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Материјал:
Кубен Циркони
Метали Тип:
Дувачкиот
Површината Ширина:
32 мм
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Тежина:
12.52 g (приближно)
Ширина:
32 мм
Боја 1:
Бела боја поставката со ААА јасно кубни циркони
Бојата 2:
CZ (Големина на & Количество) 1:
CZWH/RS/1.5/69PCS;CZWH/RS/1.1/64PCS;CZWH/MS/2*4/6PCS
Димензии:
САД 5,6,7,8,9,10
Повод:
Секојдневно Носат Годишнината Ангажман Подарок Партија Свадба
Метал Тип:
Животната средина бакар никел слободни Кадмиум слободни доведе слободни
Способност:
Висок квалитет ниска цена големи залихи брза испорака
Пакување:
Вакумирани со подарок сомот торбичка
Свеж

Избор на клиенти