.

.

New
Dreamcarnival1989 Трендовски накит Целосна Ресни Родиум или Злато-Бела боја Кубни Циркони Прстени за жените bague femme SJ23337

Dreamcarnival1989 Трендовски накит Целосна Ресни Родиум или Злато-Бела боја Кубни Циркони Прстени за жените bague femme SJ23337

DEN 231.00
DEN 384.96

Стока
Достапно.


АКО ВИ ТРЕБА ОВОЈ ПОДАРОК КУТИЈА, ВЕ МОЛИМЕ КЛИКНИ ЗА ДА СЕ КУПИ.
ЗА НАРАЧКИ РАКУВА СО ALIEPXRESS, ПОДАРОК КУТИЈА ЌЕ СЕ ИСПРАЌААТ ОДДЕЛНО.

Детали

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10
Метална боја:
Злато Позлатен, Родиум Позлатен
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Чешка
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
SJ23337-D
Бренд Име:
dreamcarnival1989
Повод:
Партија
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
18mm
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
База на метал:
Доведе слободни, Никел слободни
CZ големина:
CZWH/RS/1.4/17PCS
производ тежина:
9.13 g (прибл.)
Прстен големини на располагање:
НИ големина 5, 6, 7, 8, 9, 10 (фиксна)
Прилики:
Свадба, забава, подароци
Пакување:
Вакумирани и Заштитени со Воздушни Перници
Подарок кутија:
Од Options (ве Молиме да го контактирате овластениот сервис)
Бесплатен превозот за цел :
Бесплатен Превозот за Цел >$5:
Со Aliexpress Стандард За Испорака
Бесплатен Превозот за цел >$200:
Бесплатни Брза Испорака (DHL, или ЕМС главно)
Свеж

Избор на клиенти