.

.

New
година нови мажите црн прстен од не ' рѓосувачки челик црвено жолта сина карбонски влакна прстени машка мода накит anel anillos bague трговија на големо

година нови мажите црн прстен од не ' рѓосувачки челик црвено жолта сина карбонски влакна прстени машка мода накит anel

DEN 192.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.


Детали

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10, 11, 12
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
прстен мажи
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Површината Ширина:
8мм
Функција:
мажите прстен
Стил:
Мажи
Текстурата на материјалот:
Титаниум
Технологија на обработка:
Electroplate
Производство Број:
R-151
Тип:
Ѕвони, ѕвони
моделирање:
Геометрија тип
Здравствена нега на функција:
красат
Пакување:
Независно од пакување
погоден за давање на подарок прилики:
туризмот сувенири, рекламирање, промоција на продажба, деловни подароци, anniver
Боја:
Црвена, Број 7, црвена, Број 8, црвена, Број 9, црвена, No. 10, црвена, Број 11, црвена, Бр.
Свеж

Избор на клиенти