.

.

New
ЦРВЕНА ЗМИЈА Мода Прстен рачно изработени Покрена Занитвам Форма Црвено Murano Стакло Прстен Бр.E#

ЦРВЕНА ЗМИЈА Мода Прстен рачно изработени Покрена Занитвам Форма Црвено Murano Стакло Прстен Бр.E

DEN 273.12

Стока
Достапно.

Добредојдовте на ЦРВЕНА ЗМИЈА ! Одличен квалитет голема услуга!!
Size 8= за 18mm дијаметар
Голема вредност, побрзај! Продавница сега!!
❤❤ Љубезно ве потсети ❤❤ : Чиста прирачник за отпуштање и производот, секој готовиот производ е единствената која секој моделот и бојата е малку поинаква изгледа со оригиналниот производ кој поврзани со квалитетот. Бидејќи тоа не е машинска обработка, иако машинска обработка се изгледа повеќе униформа. Сепак, тие не се индивидуалност , рачно изработени се повеќе вредни и индивидуалност , и секој производ е внимателно дизајниран за да се заврши од страна на занаетчии. Се надеваме дека нашите купувачот знаете Murano производи од Стакло атрибути.Ви благодариме за разбирањето.

Детали

Прстен Големина:
8
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Бренд Име:
ЦРВЕНА ЗМИЈА
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Никој
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Никој
Материјал:
Стакло
Свеж

Избор на клиенти