.

.

New
Јас Можете да Изберете Прстен Неколку Нерѓосувачки Челик Ангажман Прстени за Него и Нејзиниот Прстен на Ветувањето на Одг Фанови Човек Жена Накит

Јас Можете да Изберете Прстен Неколку Нерѓосувачки Челик Ангажман Прстени за Него и Нејзиниот Прстен на Ветувањето на Одг Фанови

DEN 53.00
DEN 104.64

Стока
Достапно.


Напомена :
1. Фабрика Цена Гаранција на Нашите производи се од фабрики, а потоа со брод до вас, да заштедите многу пари за вас.
2. 100% сигурна и Безбедна ве Молиме да се чувствуваат слободни да ги купите преку интернет.Третото лице плаќање услугата ќе гаранција и на нашите права.
3. Одличен Услуги на Клиентите Ако имате било какви прашања за вашата нарачка, ве молиме разговор со нас онлајн.
Ви благодариме за вашата поддршка!
Answer : ___________________________ NOTE :
1.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,ДРУГИ(руски) : Цел>=7, со следење на број и Меѓународниот превозот информации Цел 2.Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, или Epacket (САД) Со следење на број и Меѓународниот превозот информации 3.цел >=$150,бесплатен превозот од EMS ,DHL ,Fed Ex,UPS-от, (САД, Австралија и поголемиот дел од Европа) може да се јавите до мене за повеќе информации
Ставка Детали :
Напомена :
1. Фабрика Цена Гаранција на Нашите производи се од фабрики, а потоа со брод до вас, да заштедите многу пари за вас.
2. 100% сигурна и Безбедна ве Молиме да се чувствуваат слободни да ги купите преку интернет.Третото лице плаќање услугата ќе гаранција и на нашите права.
3. Одличен Услуги на Клиентите Ако имате било какви прашања за вашата нарачка, ве молиме разговор со нас онлајн.
Ви благодариме за вашата поддршка!
Ставка Детали :
Eesy превозот

Детали

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10, 11, 12
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Површината Ширина:
8мм
Бренд Име:
caxybb
Број На Модел На:
01
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Големина:
6-11#
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Свеж

Избор на клиенти